Over ons

wie zijn wij?

Wij zijn een team van toegewijde mensen die geloven dat vlaggen en bedrukte stoffen niet gemaakt hoeven te worden in lagelonenlanden. 

Wij produceren onze vlaggen hier in Rotterdam, Nederland en we zijn er trots op dat onze overtuigingen gelijk krijgen!

Wat zijn onze voordelen?

Simpel gezegd. Lage marges, hoog rendement en pure zweet.

Wat ook belangrijk is, is de waarheid over onze Nederlandse cultuur: we vinden het niet leuk te veel te betalen. Wij doen er alles aan om onze kosten laag te houden, zodat jij minder betaalt!

De mensen die het voor je doen!

Nick van Gelder nick@intervlag.nl
Mick van Leeuwen
Robbert van der Eem robbert@intervlag.nl
Glenn Godvliet glenn@intervlag.nl

Teamleader sales

Tim Schoonheijm tim@intervlag.nl
Michael van den Bos michael@intervlag.nl
Sandra Strobl
Iris van Vlaardingen iris@intervlag.nl
Luc Louwman
Tim Bouwman
Julien Tol
Alex Kop Jansen
Stefania Olteanu
Alona Osipenko
Natasha Flanegin
Katja Aleksyeyeva
Natallia Hancharova
Marina van der Hart
Maria Tsoumpa